oferta dla przedszkolaków

Zajęcia prowadzone są  przez wykwalifikowanego, doświadczonego lektora, specjalizującego się od wielu lat w nauce dzieci przedszkolnych.

ZAPISY TELEFONICZNIE  (697063700) od 1 września od godz.8.00 

LICZBA MIEJSC W GRUPACH OGRANICZONA!!!!!!

Celem zajęć jest tworzenie atmosfery zabawy, w trakcie której wyzwalana jest aktywność językowa dzieci. Poprzez  połączenie nauki z zabawą dzieci w sposób nieświadomy uczą się języka obcego.  Podczas zabaw i gier z licznymi elementami muzyczno-rytmicznymi, dzieci oswajają się z dźwiękami języka obcego w sposób naturalny. Przyjazna atmosfera pracy oraz budowanie pozytywnych relacji powoduje, że dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach i są bardzo aktywne.

Podczas zajęć wykorzystywane są różnego rodzaju pomoce dydaktyczne typu Flashcards, Storycards, bajki w języku angielskim, plakaty…itp.

Nauka prowadzona w oparciu o podręczniki renomowanych wydawnictw obcojęzycznych Longman, Macmillan,Oxford University Press dostosowane do każdej grupy wiekowej.

Rodzice mają możliwość cyklicznego brania udziału w zajęciach jako obserwatorzy, co pozwala im ocenić umiejętności językowe dziecka oraz ocenę sposobu funkcjonowania pociechy w grupie.

Zajęcia dla grup przedszkolnych odbywają się 1 raz w tygodniu – 40 minut

we wtorki i środy  w godzinach popołudniowych

  Zgierz, ul. Wschodnia 2

Koszt zajęć  60 zł/miesiąc

Zajęcia prowadzone są w małych grupach z podziałem na wiek dzieci.

Szczegółowe informacje u lektora pod numerem telefonu 697 063 700

GWARANTUJĘ    DOBRĄ   ZABAWĘ   I    WIDOCZNE REZULTATY   W   NAUCE   JĘZYKA   ANGIELSKIEGO !

Leave a comment