O mnie

Witam w Szkole Języka Angielskiego dla Dzieci!!!

Od 18 lat specjalizuję sie w nauczaniu języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym i na etapie szkoły podstawowej. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz właściwe przygotowanie metodyczne oraz językowe zaowocowało 15 letnią współpracą z przedszkolami w Zgierzu i w Ozorkowie. Zajęcia języka angielskiego dla dzieci przedszkolnych prowadzone są w podziale na grupy wiekowe – dla 3-4 latków, dla 5 latków oraz 6 latków i trwają 40 minut.

Dodatkowe zajęcia językowe dla dzieci przedszkolnych, które poszerzają i utrwalają zdobytą wiedzę w przedszkolu, odbywają się w Zgierzu, ul. Wschodnia 2, w godzinach popołudniowych, jeden raz w tygodniu i trwają 40 minut.

Od kilku lat prowadzę także kursy językowe będące kontynuacją nauki przedszkolnej. Zajęcia dla klas 1-7 odbywają się w Szkole Podstawowej nr 11 w Zgierzu, w godzinach popołudniowych, dwa razy w tygodniu i trwają 60 minut.

Zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku angielskim, a specjalne techniki przekazu powodują, iż dzieci bez problemu już od pierwszych zajęć biorą aktywny udział w zajęciach i szybko przyswajają struktury językowe.

Zapraszam do obejrzenia strony internetowej i zapoznania się z moją ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag proszę o kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną.

lektor języka angielskiego

Milczarek Monika

 

Leave a comment